2015-01-22 / 22:01

Damian Holecki w Dąbrowie

Damian Holecki w Dąbrowie

07.02.2015 Villa Moda

Damian Holecki w Dąbrowie

Wszystkich fanów muzyki  i piosenek Damiana Holeckiego zapraszamy w sobotę 7 lutego na jedyny w naszym mieście koncert artysty.

„Złote Przeboje Damiana Holeckiego” to  występ promujący ostatnie dwie płyty artysty z jego największymi przebojami. W czasie koncertu na pewno nie zabraknie takich piosenek jak „Złote kasztany”, „Czerwone róże” „Jesteś aniołem,  „Po prostu dziękuję” czy piosenki , która w ostatnim czasie wzbudziła wiele emocji – „Mamo dla Ciebie jestem”.

Jak zawsze muzykowi na scenie towarzyszy m.in.  Magdalena Pal modelka i piosenkarka, znana z popularnego programu TVP ,,Szansa na sukces ‘’.

Koncert odbędzie się w klubie Villa Moda przy ul. Kościuszki 4b,  7 lutego o godz. 19:00, bilety w cenie 35 zł. Rezerwacje telefoniczne pod numerem  - 505 005 069.

Więcej informacji:  http://damianholecki.pl

 

komentuj

2014-12-29 / 18:56

Koncert - Lemon

Koncert - Lemon

20.02.2015 PKZ

piątek, 20 lutego 2015
godz. 19.00
sala teatralna

bilety 70 zł, 60 zł, 40 zł


LemON to zespół, który okazał się objawieniem na polskim rynku muzycznym. Zespół w ciągu zaledwie dwóch lat działalności stworzył pięć wielkich przebojów, zdobył platynową płytę, liczne nagrody, a przede wszystkim zgromadził rzeszę wiernych fanów (w tym prawie 300 000 fanów na Facebooku). Fenomen zespołu polega również na tym, że osiągnął niekwestionowany sukces komercyjny, grając nietuzinkową i wymagającą muzykę.(…)

LemON tworzy 6 muzyków o różnych korzeniach etnicznych pochodzących z różnych krańców Polski: z Przemkowa, Legnicy, Świebodzina, Kłobucka, Chełma i Sokołowa Małopolskiego.  Muzyka LemONa to nietuzinkowa mieszanka gitarowego rocka, folkowej nostalgii, jazzowej lekkości, które zespaja ze sobą wyjątkowy inteligentny wokal.

Liderem zespołu jest wychowany w łemkowskiej rodzinie charyzmatyczny wokalista Igor Herbut, który śpiewał za młodu nie tylko w koncertujących za granicą zepołach ludowych, ale także jako tenor w chórach, a ponadto studiował jazz na Uniwersytecie Zielonogórskim.

Za charakterystyczne, słowiańskie i melancholijne brzmienie skrzypiec odpowiada Andrzej Olejnik, z pochodzenia Ukrainiec wyrastający na łemkowskich balladach i bojkowskich kolomyjkach. Wyjątkowe brzmienie  na instrumentach klawiszowych tworzy pianista pochodzący z Podkarpacia - Piotr Walicki, a za nieustający, niosący groove odpowiada basista Piotr Kołacz. W marcu 2014 do składu dołączyli dwaj wybitni instrumentaliści: gitarzysta - Piotrek "Rubens" Rubik (co ze względu na zbieżność nazwisk, powoduje wiele zabawnych sytuacji) oraz perkusista Tomasz „Harry” Waldowski. Piotr wniósł do zespołu wyjątkową drapieżność i brzmienie gitar, a Tomasz - jazzową lekkość i swobodę.
LemON zgromadził wierne grono fanów, którzy doceniają szczere teksty, emocjonalne kompozycje i ogromną energię i kreatywność wszystkich muzyków. Na plenerowe koncerty zespoły przychodzą tysiące ludzi, a koncerty klubowe są wyprzedane do ostatnich miejsc. W czasie nadchodzącej trasy promującej drugą płytę LemON ponownie zagra w tak prestiżowych miejscach jak warszawska Stodoła, Eskulap w Poznaniu, Scena w Sopocie,  w klubie Eter we Wrocławiu, a w najbliższym czasie zagra na Wembley Arena w Londynie.

Wideoklipy zespołu zgromadziły łącznie prawie 50 milionów wyświetleń na YouTube. W ciągu zaledwie dwóch lat działalności, zespół umieścił aż pięć utworów na szczytach list przebojów: ,,Napraw” , ,,Będę z Tobą”, ,,Nice”,  ,,Wkręceni”, "AKE” oraz "Scarlett". Do nagród za płytę dołączyła m.in. SuperJedynka,  Eska Music Award 2014 w kategorii Zespół roku i Yach za klip ,,Nice".

komentuj