My default image

Dąbrowa Górnicza

Koncert Krzysztofa Krawczyka

 Powrót do głównej
 Powrót do głównej

Koncert Krzysztofa Krawczyka


Hala Centrum

Koncert Krzysztofa Krawczyka

Jedyny taki koncert z okazji 50 lecia na scenie - Krzysztof Krawczyk wraz z 12 osobowym zespołem.

Podczas ponad półtoragodzinnego koncertu usłyszymy znane i lubiane przeboje z całego okresu kariery artysty. Artysta obdarzony jest charyzmatycznym barytonowym głosem, gitarzysta, kompozytor. Wokalista zespołu Trubadurzy, w pierwszej połowie lat 70 rozpoczął karierę solową. w 2000 roku Krzysztof Krawczyk wystąpił przed Ojcem Świętym podczas pielgrzymki narodowej na Placu Świętego Piotra. W 2001 artysta wraz z Goranem Bregoviciem nagrali płytę "Daj mi drugie życie".

Bilety w cenie: 80, 65 i 50 zł.

Sprzedaż biletów na sektory: B, C, D, N, S, U, V, W, X oraz na płytę (miejsca siedzące) w cenie 80, 65 i 50 zł od osoby w siedzibie firmy w Dąbrowie Górniczej na ul. Granicznej 10.

Bilety na sektory: A, E, P, M, O, R, T dostępne w sprzedaży na www.ticketpro.pl oraz w sieci salonów prasowych EMPIK.

Wszelkie informacje na stronie internetowej www.grafprint.pl w zakładce eventy.
 

Komentarze


Pozostałe

27 października

XV Dąbrowska Ściema Kabaretowa

Nadchodzi jubileuszowa XV Dąbrowska Ściema Kabaretowa! Od 27 do 29 października w Pałacu Kultury Zagłębia będziemy świadkami narodzin nowego DeBeŚciaka! A dokładnie dwóch DeBeŚciaków, ponieważ tegoroczna Ściema podzieli się na dwa konkursy: kabaretowy oraz stand-up. Na zwycięzców czekać będzie blichtr, sława i wieczne uwielbienie, zwłaszcza że tematem przewodnim imprezy będzie Hollywood i wszystko, co związane z filmem i gwiazdami. Przystawką w wielkim bankiecie śmiechu będzie pokaz pełnometrażowej parodii fantasy w reżyserii Jarosława Cyby The Lord of The Stars oraz wystawa rysunków satyrycznych Henryka Sawki.

Zobacz więcej