My default image

Dąbrowa Górnicza

Zatrzymany za kierowanie pod wpływem narkotyków

 Powrót do głównej
 Powrót do głównej

Zatrzymany za kierowanie pod wpływem narkotyków


Policjanci z dąbrowskiego zespołu wywiadowców zatrzymali 33-letniego mężczyznę. Dąbrowianin kierował oplem vectra będąc pod wpływem amfetaminy. Okazało się, że również w należącej do niego przyczepie kempingowej znajdowały się narkotyki. Jego sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Zatrzymany za kierowanie pod wpływem narkotyków

Do zdarzenia doszło we wtorek wieczorem po godz. 22.00 na ul. Adamieckiego w Dąbrowie Górniczej. Stróże prawa patrolując rejon parkingów osiedlowych dokonali sprawdzenia mężczyzny kierującego oplem vectra. Okazało się, że 33-latek siedzący za kierownicą osobówki jest pod wpływem amfetaminy. Szybko też na jaw wyszło, że w należącej do niego przyczepie kempingowej stojącej na terenie Dąbrowy Górniczej – Strzemieszyc mundurowi ujawnili marihuanę, amfetaminę i tabletki mefedronu. Śledczy zabezpieczyli narkotyki i zatrzymali dąbrowianina. Jego sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Mężczyźnie za jazdę pod wpływem środków odurzających i posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

mat. prasowe policji

Komentarze


Pozostałe

Dąbrowa na weekend - co, gdzie, kiedy

W piątek odbędziemy muzyczną, sentymentalną podróż do stolicy. W niepowtarzalnej scenerii Pogorii III, na molo, Warszawska Orkiestra Sentymentalna, wykona szlagiery znane nie tylko warszawskiej ulicy. Ludziom aktywnym, których w Dąbrowie nie brakuje, trudno sobie wyobrazić lato bez możliwości jazdy na rowerze. Miłośników dwóch kółek zachęcamy do wzięcia udziału w rajdzie. W ramach relaksu będzie można wybrać się do kina i na koncert w parkowej scenerii.

Zobacz więcej