My default image

Dąbrowa Górnicza

Ruszyła Olimpiada Sportów Niecodziennych

 Powrót do głównej
 Powrót do głównej

Ruszyła Olimpiada Sportów Niecodziennych


6 lipca 2017 w Parku Hallera Fundacja Godne Życie rozpoczęła cykl wakacyjnych Olimpiad Sportów Niecodziennych. Prawdziwa eksplozja aktywności cieszyła się dużym zainteresowaniem. Kolejne odsłony OSN ruszają 13 lipca o godz. 10 w Parku Hallera i 20 lipca o godz. 10 w Parku Śródmiejskim przy CH Pogoria. Udział w atrakcjach jest bezpłatny.

 Ruszyła Olimpiada Sportów Niecodziennych

 

Na uczestników Olimpiady Sportów Niecodziennych czekało mnóstwo atrakcji. Nietypowe konkurencje sportowe, wesoła rywalizacja,  interesujące warsztaty oraz nagrody. 

Fundacja Godne Życie przygotowała konkurencje swojej sztandarowej  Olimpiady Sportów Niecodziennych. Dzieci mogły zmierzyć się w nietypowych konkurencjach tj. przesypywanie piasku łyżeczką do herbaty, budowa wieży z klocków, przeciąganie liny, mega szachy, bieg w workach, boule i ulubionej zabawie czyli przerzucaniu na ręcznikach balonu wypełnionego wodą.  Najlepsi zawodnicy otrzymali nagrody. 
 
Dodatkowymi atrakcjami były warsztaty malarstwa sztalugowego, jazda na konikach, pokaz mega baniek oraz gry i zabawy logiczne. Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się malowanie twarzy. 
 
Nie była to ostatnia tego lata możliwość wzięcia udziału w niezwykłych konkurencjach. Kolejne odsłony Olimpiady Sportów Niecodziennych odbędą się 13 lipca o godz. 10.00 w Parku Hallera i 20 lipca o godz. 10.00 w Parku Śródmiejskim przy CH Pogoria. 
Udział w atrakcjach jest bezpłatny. Partnerem wydarzenia jest Stowarzyszenie Odkrywamy Talenty. Projekt współfinansowany jest ze środków Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej.
 
mat. prasowe

Komentarze


Pozostałe

Dąbrowa na weekend - co, gdzie, kiedy

W piątek odbędziemy muzyczną, sentymentalną podróż do stolicy. W niepowtarzalnej scenerii Pogorii III, na molo, Warszawska Orkiestra Sentymentalna, wykona szlagiery znane nie tylko warszawskiej ulicy. Ludziom aktywnym, których w Dąbrowie nie brakuje, trudno sobie wyobrazić lato bez możliwości jazdy na rowerze. Miłośników dwóch kółek zachęcamy do wzięcia udziału w rajdzie. W ramach relaksu będzie można wybrać się do kina i na koncert w parkowej scenerii.

Zobacz więcej