My default image

Dąbrowa Górnicza

Spowodował kolizję mając ponad 4 promile alkoholu

 Powrót do głównej
 Powrót do głównej

Spowodował kolizję mając ponad 4 promile alkoholu


Dąbrowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który kierując osobową hondą civic z ponad 4 promilami alkoholu w organizmie spowodował kolizję drogową z zaparkowanym audi. Mieszkaniec Dąbrowy Górniczej odpowie za spowodowanie w stanie nietrzeźwym. Grozi mu za to do 2 lat więzienia.

 Spowodował kolizję mając ponad 4 promile alkoholu
Do zdarzenia drogowego doszło w środę 5 lipca  około godz. 13.00 na ul. Kosmonautów w rejonie bloku nr 4. Kierujący osobową hondą civic najechał na tył zaparkowanego prawidłowo audi. Okazało się, że 39-letni mieszkaniec Dąbrowy Górniczej posiadał w swoim organizmie 4,21 promila alkoholu. Mężczyźnie oprócz utraty uprawnień do kierowania grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Komentarze


Pozostałe

Dąbrowa na weekend - co, gdzie, kiedy

W piątek odbędziemy muzyczną, sentymentalną podróż do stolicy. W niepowtarzalnej scenerii Pogorii III, na molo, Warszawska Orkiestra Sentymentalna, wykona szlagiery znane nie tylko warszawskiej ulicy. Ludziom aktywnym, których w Dąbrowie nie brakuje, trudno sobie wyobrazić lato bez możliwości jazdy na rowerze. Miłośników dwóch kółek zachęcamy do wzięcia udziału w rajdzie. W ramach relaksu będzie można wybrać się do kina i na koncert w parkowej scenerii.

Zobacz więcej