My default image

Dąbrowa Górnicza

Wraca Letnie Kino Plenerowe

 Powrót do głównej
 Powrót do głównej

Wraca Letnie Kino Plenerowe


Po rocznej przerwie, pod dąbrowską chmurkę, zmieniając miejscówkę z parku Hallera na Fabrykę Pełną Życia, wraca Letnie Kino Plenerowe. Topowe tytuły filmowe ostatnich lat będzie można oglądać siedząc wygodnie w leżaku w każdą sobotę lipca i sierpnia, a jeśli pogoda nie dopisze, seans przeniesiony zostanie do sali teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia.

Wraca Letnie Kino Plenerowe

Letnie Kino Plenerowe organizowane przez PKZ co roku cieszy się ogromną popularnością, nie tylko ze względu na ambitne tytuły filmowe, ale także niezwykłą atmosferę spotkań. W tym roku na wielkim ekranie zobaczymy twórczość m.in. Pedro Almodovara, Jurija Bykowa czy Barry’ego Jenkinsa.

Pierwszym tytułem Letniego Kina Plenerowego będą „Dzikie Historie” w reżyserii Damiana Szifrona. Szalona komedia opowiadająca o losach sześciu osób na skraju załamania nerwowego. Modelka, kierowca, kelnerka, milioner, specjalista od materiałów wybuchowych i panna młoda – każdy zupełnie z innego świata, jednak właśnie temu światu wspólnie mówią „dość!”. Czy codzienne stresujące sytuacje zmuszą ich do przekroczenia granicy między normalnością a szaleństwem? Przekonacie się 1 lipca o 21:30 podczas Letniego Kina Plenerowego w Fabryce Pełnej Życia.

Rozkład jazdy:

Dzikie historie - 1 lipca, godz. 21:30

Julieta - 8 lipca, godz. 21:30

El Clan - 15 lipca, godz. 21:30

Stare grzechy mają długie cienie - 22 lipca, godz. 21:30

Młodość - 29 lipca, godz. 21:30

Major - 5 sierpnia, godz. 21:00

Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął - 12 sierpnia, godz. 21:00

Moonlight - 19 sierpnia, godz. 21:00

Nauczycielka - 26 sierpnia, godz. 21:00

 

Wstęp wolny

 

 

Komentarze


Pozostałe

Zobacz więcej