« wróć

2011-11-25 / 20:25

Flash mob - licealiści tańczą Beyonce

Flash mob - licealiści tańczą Beyonce

Zobaczcie Flash mob w wykonaniu dąbrowskich licealistów. Na szkolnym boisku do utworu Beyonce pt. "Move your body" tańczą uczniowie Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego i Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej-Curie w Dąbrowie Górniczej. Jak podobają wam się takie inicjatywy?

Macie nagrania innych flash mobów, które miały miejsce w Dąbrowie Górniczej? Na wasze linki czekamy pod adresem:  redakcja@dg.pl

Flash mob (ang. dosł. błyskawiczny tłum) – określenie, którym przyjęło się nazywać sztuczny tłum ludzi gromadzących się niespodziewanie w miejscu publicznym w celu przeprowadzenia krótkotrwałego zdarzenia, zazwyczaj zaskakującego dla przypadkowych świadków.

W akcji uczestniczą nieznani sobie ludzie znający jedynie jej termin i planowane działanie. Zazwyczaj akcje takie organizowane są za pośrednictwem Internetu lub SMSów.

Źródło: Wikipedia

Twój nick / imię i nazwisko
Komentarz
 
Wpisz powyższy wyraz:

Komentarze

on-ja-sie-znam | 2011-12-14 / 17:17

Nie równo, beznadzieja
mogli by się tego nauczyć,
bo wieś tańczy i śpiewa.
HaHa to ma być FLASHMOB?

gim | 2011-12-01 / 16:10

Krzysiek, mój brat mojego kumpla skończył to LO i dostał się na studia tak jak cała jego klasa. Zresztą jak chcesz się uczyć to przecież możesz w każdej szkole, a jak nie chcesz to nawet ta z renomą najlepszej Cię nie nauczy. A Skłodowska jest ciekawsza od innych szkół.

DN | 2011-12-01 / 15:51

Kończyłem tą szkołe, zdałem maturę i obecnie studiuje, więc jednak można. Pozdrawiam moich nauczycieli :)

krzysiek | 2011-12-01 / 09:20

Do Gim . Profile w średnich szkołach to śmieszne . Kolego pomyśl troszkę i tak nie będziesz miał roboty po takim liceum jedynie zmywak w Angli lub Real i wykładanie towaru .Niech się liceum pochwali ilu absolwentów ukończyło szkoły wyższe , a ilu znalazło zatrudnienie .

gim | 2011-11-30 / 16:15

A mnie się to bardzo podoba. Właśnie od nowego roku zamierzam się tam wybrać z moimi kolegami. Ta szkoła wcale nie umiera tylko dostała nowe życie. I to nie prawda, że oprócz tańca nie ma nic do zaoferowania, bo mnie podobają się profile, których nie ma nigdzie w DG, a od znajomych którzy tam chodzą słyszę same pochwały. I super, że coś takiego robicie! Wypatruje was na mieście, bo już chodzą plotki gdzie was będzie można oglądać:)

mieszkaniec | 2011-11-30 / 15:24

Ja też nie rozumiem tutaj osób krytykujących. Młodzież zatańczyła, widać, że dobrze się bawili, wszystko fajnie, a znajduje się paru co widzą problem. Ludzie stuknijcie się w głowę, dwa razy pomyślcie za nim coś napiszecie, bo nie da się tego czytać.
A uczniom i nauczycielom Skłodowskiej gratuluje inwencji. Może inne szacowne szkoły w mieście by o czymś pomyślały !!

Skłodowska Dąbrowa Górnicza | 2011-11-30 / 15:20

Muszę tutaj rozczarować "krisa", ponieważ nabór jak najbardziej mamy. Jesteśmy jedyną szkołą w Dąbrowie, która od dwóch lat notuje wzrost liczby uczniów, czyli więcej uczniów do nas przychodzi do pierwszych klas niż odchodzi, gdyż klasy pierwsze są liczniejsze niż trzecie.
Widzę, że nadal niektórzy nie widzą sensu takich działań, to nie tylko marketing, ale przede wszystkim wychowanie społeczne, próba zaangażowania uczniów do jakichkolwiek aktywności. Zwróćcie przede wszystkim na to uwagę. Zachęcam do zapoznania się z modelem i strategią naszej szkoły.

podoba mi się | 2011-11-30 / 11:20

oto cała nasz polska, jeden fajny taniec, a tyle wylanych brudów! co was ugryzło??

kris | 2011-11-30 / 10:24

Czyżby szkoła Palikota ???
"spróbujcie czegoś innego "
Każda szkoła średnia walczy o przetrwanie bo mamy niż demograficzny . I tak prędzej czy później wasza szkoła też upadnie bo poza tańcem nie macie nic do zaoferowania .
A akcja na portalu dg.pl jest tylko w ramach waszej promocji . Bo nie macie naboru . Życzę wam powodzenia dla pocieszenia.

Skłodowska Dąbrowa Górnicza | 2011-11-29 / 18:35

UWAGA!!! Nasza szkoła od dwóch lat zrezygnowała z czesnego. U nas uczniowie uczą się za darmo !!! Wszystkie klasy są bezpłatne. Zapraszamy chętnych, spróbujcie czegoś nowego, innego podejścia do nauki i uczniów.

: )) | 2011-11-29 / 18:08

Najlepsze Licuem w Dg ; D

józek | 2011-11-29 / 12:33

Inne niż wszystkie bo za kasę

jurek | 2011-11-29 / 12:27

Każda młodzież jest chętna do pracy gdy tylko nie musi się uczyć a szkoła jest prywatna i tylko dla wybrańców z pełnym portfelem .

Monika | 2011-11-28 / 22:28

Yes, indeed - nauczyciele rewelacyjni!;)

ewka | 2011-11-28 / 22:01

wierzę, że w szkole Sklodowskiej , każdy znajdzie coś dla siebie i wszyscy uczniowie czują się bardzo dobrze i znakomicie odnajdują w tym miejscu, szkoda że sama nie jestem jej uczniem, zresztą nauczyciele uczący w niej też są ponoć rewelacyjni :D:D:D

mieszkaniec | 2011-11-28 / 21:31

Fajny pomysł, super wam wyszło. Oby więcej takich inicjatyw :) Popieram :)

Skłodowska Dąbrowa Górnicza | 2011-11-28 / 18:39

Powyższy występ jest oczywiście zapowiedzią kolejnych. Już wkrótce szukajcie nas na mieście ;) A z drugiej strony to smutne, że w naszym kraju inicjatywy uczniów traktuje się jako papier do awansu. W naszej szkole uczniowie chcą się dobrze bawić i rozwijać, a nauczyciele nie awansują, tylko ich wspierają. Tych którzy nie wierzą, zapraszamy do Skłodowskiej"- szkoły innej niż wszystkie !!!

Karol | 2011-11-28 / 18:21

Komentarz "obserwatora" żenujący!!! Nikt tego nie robił dla awansu zawodowego. Skąd się biorą tacy ludzie w tym kraju, że takie sądy wydają. Młodzież się po prostu dobrze bawiła. Czy nikt o tym nie pomyślał ???

lo234 | 2011-11-28 / 17:28

@facio-
Dokladnie to tylko zapowiedz :)

obserwator | 2011-11-28 / 10:34

to nie żaden flash mob tylko nauczycielka z tej szkoły robi awans zawodowy i wpisze sobie w plan rozwoju zawodowego to wydarzenie . A tak na marginesie jak się bierzecie za taniec to zróbcie więcej prób to to co pokazujecie jest do bani

kasztaNOWY | 2011-11-27 / 14:00

facio-
Moim zdaniem to ta młodzież nakręciła filmik który ma zapowiedzieć tym Flash Moba ;)
hmmm tak mi się przynajmniej tylko zdaje!!
Oczywiście super wam wyszło!!
Będziecie gdzieś to jeszcze tańczyć?

nicki | 2011-11-26 / 10:44

mnie się tam podoba, taką młodzież właśnie trzeba promować a nie tą stojącą z piwskiem pod klatką bez pomysłu na życie

facio | 2011-11-26 / 01:58

"w celu przeprowadzenia krótkotrwałego zdarzenia, zazwyczaj zaskakującego dla przypadkowych świadków." To nie wygląda na flash mob, chyba że zaskoczyli sami siebie :) Wygląda na próbę na boisku :)

« wróć